Cornero

NÁŠ PŘÍBĚH

Digitální agentura Cornero

Začátek

Na čem stavíme

Vždy jsme chtěli našim klientům pomoci v jejich podnikání a předat jim naše odborné znalosti. Stát se součástí jejich podnikání a pracovat společně. 

Celá naše myšlenka stojí na propojování správných lidí. 

Podle nás spolupráce se zákazníkem funguje ve třech rovinách. 

1. Komunikace – máte vždy informace o svém projektu. Informace, kterým rozumíte a které vám jsou vysvětlené. Tím získáte přehled a můžete rozhodovat. Agentura je, aby vám pomohla, ale poslední slovo máte vždy vy.

2. Kvalita – práce musí být měřitelná. Online svět je perfektně měřitelný. Víte kdo vám chodí na stránku, odkud chodí, co nakupuje na co kouká, co ho zaujalo a tak dále. Měříme naší úspěšnost a data od nás dostáváte vždy a zdarma, abyste měli přehled.

3. Data – marketing není prvotně o nastavení kampaní, ale o práci s obrovskou spoustou dat. Naší prací je tyto data vyhodnotit a dle toho nastavit správné řešení. Poté nastává implementace kampaní nebo tvorba webových stránek. Pokud, ale tyto data nemáme dopředu. Nejsem schopni kvalitně pomoci a na kvalitě my si zakládáme.

Na základě těchto hodnot jsme založili Cornero.cz. Jen díky stejnému názoru na kvalitu poskytování služeb jsme se spojili a utvořili tým, který má jasné hodnoty a záleží mu na spokojenosti každého zákazníka.

Michal Růžek, zakladatel

KARIÉRA S CORNERO.CZ

PŘIPOJTE SE K NÁM.

Pozice

Hledáme wordpress specialistu na tvorbu a správu webových stránek. Kontaktujte nás přes formulár.

Hledáme PHP programátora pro webové aplikace a tvorbu eshopů. 

Hledáme marketingové specialisty. Konkrétně na PPC, SEO, E-mailový marketing.